Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Pierścionki z kamieniami naturalnymi i sygnety to wyjątkowa biżuteria z naszej oferty, która wspaniale ozdabia dłoń. Aby tego rodzaju wyroby nie były zwyczajnym dodatkiem, powinny posiadać cechy nadające im unikalności i sznytu. Na szczególną uwagę zasługuje nasza autorska biżuteria Miło Jewellery, która bazuje na nietuzinkowym podejściu do projektów, najwyższej jakości materiałach oraz precyzji wykonania.

Pierścionki i sygnety

Pierścionek chalcedon Pierścionek chalcedon
Producent: Miło
Cena: 390,00 zł
zobacz więcej
Pierścionek Void Pierścionek Void
Producent: Miło
Cena: 420,00 zł
zobacz więcej
Sygnet Omonoia granat Sygnet Omonoia granat
Producent: Miło
Cena: 420,00 zł
zobacz więcej
Pierścionek agat Pierścionek agat
Producent: Miło
Cena: 390,00 zł
zobacz więcej
Pierścionek księżycowy Pierścionek księżycowy
Producent: Miło
Cena: 390,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
Pierścionek kwarc dymny Pierścionek kwarc dymny
Producent: Miło
Cena: 390,00 zł
zobacz więcej
Pierścionek labradoryt Pierścionek labradoryt
Producent: Miło
Cena: 390,00 zł
zobacz więcej
Sygnet Omonoia turmalin Sygnet Omonoia turmalin
Producent: Miło
Cena: 420,00 zł
zobacz więcej

Czym wyróżniają się nasze pierścionki z kamieniami naturalnymi i sygnety damskie?

Pierścionki z kamieniami naturalnymi i sygnety Miło Jewellery znacząco odbiegają od powtarzalnych form i półfabrykatów dostępnych w masowej sprzedaży. Nasze wyroby powstają w oparciu o ideę produkcyjną slow fashion, a także unikalne inspiracje autorek marki - Pauliny i Agaty. Zamiłowanie do świata magii, mody i biżuterii wzbudziło w nas chęć do rozwijania kreatywności, a tym samym znalezienia nowych sposobów na wyrażanie własnej osobowości. Na takim podejściu opiera się cała filozofia naszej marki, w której szczególną uwagę poświęcamy jakości materiałów, umiejętnościom wytwórców oraz symbolice wyrobów.

Stylowe i niepowtarzalne pierścionki

Nasze pierścionki to klasyczna biżuteria w kształcie niewielkiej obręczy, nakładanej na palec u dłoni. Poszczególne modele powstają z wysokiej klasy metali, a także posiadają ozdobę z oszlifowanego kamienia naturalnego. Forma pierścionka sprawia, że nie posiada on punktu początkowego oraz końca. Z tego względu od stuleci uznawany jest on za symbol wieczności, łączony z wyobrażeniami o cechach magicznych i zdolnościami do przeciwdziałania złym mocom. Nasze pierścionki mogą być noszone jak amulety, które przynoszą szczęście i spokój. Wyroby te symbolizują również wierność i przynależność, dzięki czemu stanową oznakę wyróżnienia i szlachetności.

Ozdobne i piękne sygnety

Szczególną odmianą pierścieni są sygnety, współcześnie stosowane głównie jako element biżuterii męskiej. W naszej ofercie znaleźć można jednak wyjątkowo piękne wyroby przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Sygnety mają swoje początki jeszcze w starożytności, kiedy to były używane jako osobiste pierścienie z pieczęcią do uwierzytelniania listów. Przez całe stulecia korzystali z nich możnowładcy, a także szlachcice. Obecnie sygnety nie są już używane do zamykania korespondencji i spełniają głównie funkcje ozdobne. Oczka naszych wyrobów wykonane są ze szlachetnych materiałów, poddanych obróbce odpowiednimi technikami. Jednym z najciekawszych modeli jest sygnet Omonoia, który nawiązuje swoją nazwą do greckiego słowa oznaczającego zgodę i harmonię. W pierścieniu wykute zostały splecione ręce, które symbolizują nieskończoną miłość i więź.

Dlaczego warto wybrać pierścionki z kamieniami naturalnymi i sygnety z naszej oferty?

Pierścionki z kamieniami naturalnymi i sygnety dostępne w naszej ofercie to wyjątkowe produkty, które zwracają uwagę połączeniem ciężkich opraw z subtelnymi kamieniami oraz niebanalną stylistyką. Projekty tych wyrobów czerpią inspirację z różnych źródeł, w tym starożytnej biżuterii Dalekiego Wschodu, mitologii, twórczości Hieronima Boscha czy witchcrafcie. Nasze produkty zachwycają swoim mistycznym stylem, który jest wyjątkowo unikalny na polskim rynku biżuteryjnym.

Wysoka jakość wykonania przez doświadczonych jubilerów

Naszą biżuterię produkujemy z najlepszych jakościowo kruszców, których ręczną i precyzyjną obróbką zajmują się polscy jubilerzy. Wyroby są dzięki temu nie tylko nośnikiem źródeł inspiracji, ale też samej historii ich powstania. Oferujemy ręcznie wykonaną biżuterię ze srebra próby 925 i próby 925 złoconej dodatkowo 24-karatowym złotem. Wiele modeli posiada nie tylko kamienie szlachetne, ale również perły czy inne dodatki. Przywiązujemy dużą wagę do symboliki i opowiadania historii poprzez nasze produkty, dlatego staramy się to wyrazić w najdrobniejszych szczegółach. Specyficzny jest też sam proces produkcji, który w całości odbywa się przy udziale ludzkich rąk - począwszy od projektowania, poprzez wykonanie wyrobów, aż do finalnego zapakowania.

Oryginalne podejście i nietypowe inspiracje

W Miło Jewellery mamy świadomość, jak istotna jest opieka nad samym sobą oraz odpowiednie podejście do self-care. Z tego względu ogromną wagę przywiązujemy do tego, aby nasza biżuteria była odzwierciedleniem dążeń do osiągnięcia spokoju ducha. Takie podejście pozwala znaleźć chwilę wytchnienia i uciec od ciężkich, złych mocy. Nasza biżuteria powstaje w akompaniamencie specjalnych rytuałów. Witchcraft stanowi jedną z najważniejszych inspiracji naszej marki, dlatego staramy się go nieustannie zgłębiać oraz uwidaczniać jego elementy w poszczególnych produktach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego w tej kategorii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl