Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Naszyjniki vintage mogą być wspaniałym sposobem na wyeksponowanie stylu i urody. W naszej ofercie znajdziesz wyroby o unikalnej stylistyce, które podkreślają Twoje piękno i jednocześnie stanowią oryginalne nawiązanie do fascynujących źródeł inspiracji. Naszyjniki naszej marki powstają na podstawie oryginalnych projektów, a ich produkcją z wysokogatunkowych materiałów zajmują się najlepsi rzemieślnicy.

Naszyjniki

Medusa Medusa
Producent: Miło
Cena: 410,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mandragora Mandragora
Producent: Miło
Cena: 420,00 zł
szt.
zobacz więcej
Syrena Syrena
Producent: Miło
Cena: 450,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zawieszka kwarc dymny Zawieszka kwarc dymny
Producent: Miło
Cena: 490,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zawieszka cytryn Zawieszka cytryn
Producent: Miło
Cena: 450,00 zł
szt.
zobacz więcej
Syrena na żmijce Syrena na żmijce
Producent: Miło
Cena: 590,00 zł
szt.
zobacz więcej
Naszyjnik Abyss double złoty Naszyjnik Abyss double złoty
Cena: 460,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Naszyjnik Abyss single złoty Naszyjnik Abyss single złoty
Cena: 260,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Zawieszka agat Zawieszka agat
Producent: Miło
Cena: 450,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zawieszka granat Zawieszka granat
Producent: Miło
Cena: 450,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zawieszka kwarc miodowy Zawieszka kwarc miodowy
Producent: Miło
Cena: 490,00 zł
szt.
zobacz więcej

Czym charakteryzują się naszyjniki vintage naszej marki?

Naszyjniki vintage naszej marki to subtelne i stylowe ozdoby, które znacząco różnią się od klasycznych elementów biżuterii dostępnych w sprzedaży. Ich oryginalność wynika z unikalnego podejścia do produkcji, zgodnego z ideą slow fashion. Cechą wyróżniającą nasze wyroby są też nietypowe źródła inspiracji, takie jak świat magii i mistycyzmu. Zamiłowanie do takiej stylistyki połączyło autorki naszej marki, którymi są Agata i Paulina. Biżuteria to wyjątkowy sposób na wyrażenie własnej osobowości i kreatywnego podejścia do życia, do którego poprzez nasze wyroby zachęcamy także odbiorców. Ważną rolę odgrywa nieoczywista symbolika naszyjników, otwierająca drogę do wielu interpretacji.

Nietypowe i autorskie wzornictwo

Naszyjniki naszej marki są wyjątkową ozdobą na szyję, dzięki czemu sprawdzają się jako oryginalny element kompletu biżuterii. Autorskie projekty wyrobów sprawiają, że wyróżniają się one przykuwającymi uwagę splotami, łańcuszkami, wisiorkami i medalionami. Naszyjniki od wieków wyrabiane były w różnych kulturach i cywilizacjach, do czego wykorzystywano liczne materiały. Tego rodzaju biżuteria doskonale współgra zarówno z kamieniami szlachetnymi czy perłami, jak i jednolitymi wykończeniami ze złota lub srebra. Początkowo naszyjniki wytwarzano z muszli, kości czy kamienia, jednak opanowanie technik pozyskiwania metali pozwoliło na wyrabiane ich z trwalszych i bardziej efektownych materiałów. Cechą wyróżniającą nasze wyroby jest nie tylko ich stylistyka, ale też symbolika. Przykładem może być subtelne połączenie delikatnych form z nieregularnymi oprawami w stylu vintage, co nawiązuje do stanu wewnętrznej harmonii.

Oryginalne inspiracje

Podobnie jak inne wyroby biżuteryjne Miło Jewellery, naszyjniki mają wiele źródeł inspiracji. Nasze produkty nawiązują do wierzeń mitologicznych i mistycyzmu, a także witchraftu, malarstwa Hieronima Boscha czy starożytnych klejnotów Dalekiego Wschodu. Wyjątkowe źródła inspiracji są widoczne także w nazewnictwie wyrobów, takich jak np. Mandragora, Medusa czy Abyss. Nawiązania te są bezpośrednim odzwierciedleniem naszych osobistych upodobań oraz pasji, które staramy się przekładać na kreatywne podejście do tworzenia. Specyfika tych wyrobów wynika też z motywacji, aby wprowadzić na rodzimy rynek unikalne i nietypowe rozwiązania.

Ręczna produkcja

Naszyjniki naszej marki powstają ręcznie z najlepszych jakościowo kruszców. Ich wykonaniem w całości zajmują się najlepsi rzemieślnicy z Polski, którzy z ogromnym pietyzmem i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Dzięki temu nasze wyroby charakteryzują się niezwykle jakościowym procesem produkcji. Do wytwarzania naszyjników wykorzystujemy próbę srebra 925, a także odmianę dodatkowo złoconą złotem 24-karatowym. Oferujemy też wykonanie projektów w pełni spersonalizowanych, które całościowo przygotowywane są w złocie.

Niestandardowe podejście

W naszych naszyjnikach staramy się na różne sposoby nawiązywać do self-care, czyli specyficznego podejścia względem opieki nad stanem własnego ciała i ducha. Z tego względu stawiamy na unikalne rytuały, które pomagają nam zapanować nad niekorzystnymi i złymi mocami. Przykładem może być palenie świec, które wprowadzają do otoczenia wyjątkowe zapachy. Jako rytuał traktujemy też wizyty u wróżki, będące jednym z dowodów nietypowego wykorzystania szeroko rozumianego witchraftu jako źródła inspiracji. Nasze produkty staramy się również promować w oryginalny sposób, czego przykładem jest kampania z udziałem aktorki Sandry Drzymalskiej, której wyjątkowa uroda dodatkowo nas inspiruje.

Dla kogo przeznaczone są naszyjniki vintage naszej marki?

Naszyjniki vintage oferowane przez naszą markę przeznaczone są przede wszystkim dla miłośniczek symbolicznych, oryginalnych i unikalnych wyrobów biżuteryjnych. Nawiązujemy poprzez ich stylistykę do mistycyzmu, magii i dawnych opowieści, a także staramy się ująć w odpowiednie ramy sam proces ich powstawania. Każdym etap produkcji naszyjników odbywa się z udziałem człowieka. Szczególną wagę przywiązujemy też do etapu sprzedaży, aby nasi odbiorcy mieli jak najlepsze doświadczenia, do czego też nawiązuje nazwa naszej marki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Miło Jewellery w kategorii naszyjników, a także sprawdzenia innych naszych wyrobów biżuteryjnych, które powstały z pasji do świata magii i mistycyzmu oraz zostały wykonane przez profesjonalnych polskich jubilerów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl