Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Kolczyki vintage to niezwykła ozdoba będąca jednym z najpopularniejszych elementów biżuterii oferowanej przez naszą markę. Ich wyjątkowa stylistyka sprawia, że w efektowny sposób zdobią uszy i jednocześnie nawiązują do fascynujących źródeł inspiracji. Kolczyki Miło Jewellery bazują na autorskich projektach, a także powstają z najlepszych jakościowo kruszców oraz z udziałem doświadczonych rzemieślników z Polski.

Kolczyki

Kolczyk Syrena srebrny Kolczyk Syrena srebrny
Producent: Miło
Cena: 360,00 zł
zestaw
zobacz więcej
Kolczyk Syrena złoty Kolczyk Syrena złoty
Producent: Miło
Cena: 390,00 zł
zestaw
zobacz więcej
Nausznica Nausznica
Producent: Miło
Cena: 150,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kolczyk Abyss złote Kolczyk Abyss złote
Cena: 390,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Kolczyki Abyss srebrne Kolczyki Abyss srebrne
Cena: 360,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Kolczyki Hoops srebrne Kolczyki Hoops srebrne
Producent: Miło
Cena: 340,00 zł
zestaw
zobacz więcej
Kolczyki Hoops złote Kolczyki Hoops złote
Producent: Miło
Cena: 390,00 zł
zestaw
zobacz więcej
Kolczyki monetki złote Kolczyki monetki złote
Producent: Miło
Cena: 250,00 zł
szt.
zobacz więcej

Jakie zalety posiadają nasze kolczyki vintage?

Kolczyki vintage Miło Jewellery w niczym nie przypominają powszechnie dostępnych wyrobów masowych. Oferowana biżuteria ma bowiem swoje inspiracje w unikalnych źródłach, a także powstaje zgodnie z ideą produkcyjną slow fashion. Wyroby te nawiązują swoją stylistyką do świata mody i magii, co wynika z kreatywnego podejścia autorek naszej marki. Poprzez biżuterię wyrażamy własną osobowość, a także zachęcamy do tego Ciebie. Nie bez znaczenia pozostaje dla nas zarówno jakość wyrobów, jak i ich symbolika. Kolczyki Miło Jewellery są nieoczywiste i nie narzucają żadnych ograniczeń, dlatego ich stylistykę można interpretować na różne sposoby.

Unikalne i oryginalne projekty

Nasze kolczyki należą do najczęściej wybieranych elementów biżuterii, co w dużym stopniu wynika z popularności takiej ozdoby w wielu kulturach na całym świecie. Wyroby te przez wieki spełniały zróżnicowaną funkcję. W starożytności używano ich nie tylko ze względów estetycznych, ale również celem wskazania przynależności do danej grupy czy roli sprawowanej w społeczeństwie. Obecnie kolczyki noszone są przede wszystkim jako efektowna ozdoba, jednak wciąż posiadają istotny wymiar symboliczny. Nasze wyroby łączą w sobie subtelne i delikatne formy z nieregularnymi oprawami w stylu vintage. Zestawienie to nawiązuje bezpośrednio to głównego celu, którym jest utrzymanie wewnętrznej harmonii.

Niebanalna stylistyka

Projekty naszych kolczyków mają bardzo zróżnicowane źródła inspiracji. Wyroby te na wiele sposobów nawiązują do mistycyzmu i mitologii, a także szeroko pojętego witchraftu. W projektach dostrzec można również elementy zapożyczone ze starożytnej biżuterii Dalekiego Wschodu oraz dzieł Hieronima Boscha. Wyjątkowy charakter naszych kolczyków podkreślają nazwy poszczególnych modeli, jak np. Abyss czy Hoops. Oryginalne źródła inspiracji są naturalnym odzwierciedleniem naszych prywatnych upodobań, a także chęci odnalezienia unikalnego podejścia do kreatywności. Przy okazji udało nam się wprowadzić na polski rynek biżuterię o cechach charakterystycznych, których wcześniej brakowało.

Najwyższa jakość produkcji

Kolczyki dostępne w naszej ofercie powstają z materiałów najlepszego gatunku. Ich ręczna produkcja odbywa się z udziałem polskich rzemieślników, którzy są bardzo doświadczeni i z dużym zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Nasze wyroby pozostają dzięki temu nośnikiem wyjątkowych inspiracji, a zarazem same w sobie opowiadają historię związaną z procesem ich powstania. Kolczyki wykonywane są z próby srebra 925, która może być dodatkowo złocona 24-karatowym złotem. Na zamówienie możemy również wykonać projekty spersonalizowane, całościowo przygotowane w złocie.

Wyjątkowe podejście

Opieka nad własnym ciałem i duchem jest dla nas bardzo ważna, dlatego staramy się odzwierciedlić zamiłowanie do self-care w naszych wyrobach. Aby powstrzymać negatywną energię i uciec od ciemnych mocy, odprawiamy odpowiednie rytuały. Znaczenie mają dla nas zapachy w otoczeniu, dlatego palimy świece. Jako rytuał traktujemy też spotkania z wróżką, ponieważ witchraft jest ważnym źródłem inspiracji dla naszych wyrobów. Widać to doskonale w kolejnych projektach różnych elementów oferty. Wiele z nich prezentuje w naszej kampanii reklamowej aktorka Sandra Drzymalska, której fotografie przedstawiają wyjątkowe piękno naszych wyrobów.

Dlaczego warto wybrać kolczyki vintage Miło Jewellery?

Kolczyki vintage z powodzeniem spełnią wymagania osób, które poszukują niepowtarzalnych, oryginalnych i niepozbawionych symboliki elementów biżuterii. Poprzez nasze wyroby staramy się opowiadać historie, czego przykładem są liczne nawiązania do magii czy mistycyzmu. Poszczególne produkty same w sobie snują ciekawe opowieści, ponieważ cały proces ich powstawania odbywa się za pomocą ludzkich rąk. Z tego względu staramy się przykładać dużą wagę do każdego etapu produkcji i sprzedaży, aby spełniały one potrzeby odbiorców i przywoływały jak najlepsze wspomnienia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Miło Jewellery w kategorii kolczyków, a także zachęcamy do obejrzenia naszych pozostałych wyrobów biżuteryjnych, takich jak pierścionki, sygnety czy naszyjniki, które również powstały w oparciu o świat magii, a także zostały wykonane w jakościowy i unikalny sposób. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej marki i jej oferty zapraszamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl