Pierścionek z kwarcem dymnym
Pierścionek z kwarcem dymnym

Pierścionek z kwarcem dymnym jest stylową biżuterią, która doskonale sprawdza się jako nietuzinkowa i symboliczna ozdoba dłoni. Po nałożeniu na palec staje się nie tylko pięknym dodatkiem, ale też oryginalnym elementem podkreślającym osobowość użytkownika. Wynika to zarówno z wykorzystania efektownego kwarcu dymnego, jak i dużego pietyzmu wykonania biżuterii. Pierścionek taki znajdziesz w naszej ofercie.

Spis treści:
Czym się wyróżnia?
Niezwykłe piękno
Symboliczny i szlachetny dodatek
Unikalne właściwości
Dlaczego warto?
Wyjątkowa staranność wykonania i oryginalne źródła inspiracji

 

Czym wyróżnia się nasz pierścionek z kwarcem dymnym?

Dostępny w naszym sklepie pierścionek z kwarcem dymnym został przygotowany na podstawie w pełni autorskiego projektu, a jego wykonaniem zajęli się doświadczeni polscy rzemieślnicy. Do jego wyrobu wykorzystano srebro próby 925, dodatkowo złoconego 24-karatowym złotem. Wymiary pierścionka to 1,5 cm, a razem z nim do zakupu dołączamy specjalne pudełko oraz zestaw zaleceń odnośnie pielęgnacji i przechowywania biżuterii. Sam projekt znacząco odbiega od nudnych i powtarzalnych form, m.in. dlatego, że charakteryzuje się ciężką oprawą, która doskonale oddaje klimat stylu vintage. Autorki naszej marki to Paulina i Agata, które starają się zawrzeć w każdym pierścionku nawiązania do mistycyzmu oraz świata magii.

Wyjątkowe piękno kwarcu dymnego

Kwarc dymny jest bardzo wyjątkowym minerałem. Swoją nazwę zawdzięcza nietypowej przydymionej barwie. Surowiec ten wykształca kryształy o brązowym zabarwieniu, wpadającym nierzadko w ciemnobrunatny lub niemal czarny odcień. Ciemna barwa powstaje w wyniku naturalnego oddziaływania promieniowania na kwarc. Zbliżony efekt da się uzyskać również sztucznie, umieszczając kryształ górski w pobliżu źródła radioaktywnego - zwykle pod wodą. Sam kwarc dymny można poddać ogrzaniu, aby uległ zabarwieniu. Przy umiejętnym zastosowaniu tej metody minerał przybiera żółtawą barwę cytrynu. W jego kryształach często występują charakterystyczne inkluzje igieł rutylu.

Pierścionek z kwarcem dymnym Miło Jewellery

Symboliczny i szlachetny dodatek

Ze względu na okrągły kształt pierścionki od wieków traktowane są jako symbol nieskończoności, który łączy w sobie cechy magiczne oraz właściwości przeciwdziałające negatywnym mocom. Nasz pierścionek znacząco wyróżnia się swoją szlachetną stylistyką oraz pietyzmem wykonania. Oferowany przez nas model z kwarcem dymnym doskonale sprawdza się jako unikalny amulet, kojarzony ze spokojem, szczęściem, wiernością i przynależnością. Istotnym atrybutem tego pierścionka jest zarówno jego symbolika, jak i zastosowanie wysokiej jakości materiałów czy sposób wykonania przez wykwalifikowanych rzemieślników.

Unikalne właściwości

Kwarc dymny jest minerałem nie tylko wyjątkowo pięknym, ale również cenionym za swoje właściwości. Nasz pierścionek polecamy osobom, które miewają trudności w podejmowaniu decyzji z obawy przed nieznanym. Właściwości kwarcu dymnego pozwalają na odnalezienie w sobie odwagi, aby oderwać się od niekorzystnych przyzwyczajeń, niezdrowych relacji czy nadmiernej bierności w życiu osobistym. Energia kwarcu dymnego w dużym stopniu wynika ze źródeł jego pochodzenia, dzięki czemu może neutralizować pole elektromagnetyczne i zanieczyszczenia środowiskowe, które niekorzystnie wpływają na samopoczucie. Oferowany przez nas pierścionek jest dowodem wyjątkowej kreatywności, a zarazem przykładem wyrażenia unikalnej filozofii marki.

Dlaczego warto wybrać pierścionek z kwarcem dymnym marki Miło Jewellery?

Pierścionek z kwarcem dymnym Miło Jewellery to wyjątkowy produkt, który przykuwa uwagę niezwykłą stylistyką. Połączenie subtelnego minerału z ciężką oprawą jest bezpośrednim nawiązaniem do źródeł naszych inspiracji. Biżuteria tworzona przez naszą markę czerpie zarówno z mitologii, starożytnych wyrobów Dalekiego Wschodu czy dzieł Hieronima Boscha, jak i szeroko rozumianego Witchcraftu. Pierścionek ten jest przykładem wykorzystania naturalnego kamienia w kreatywny i oryginalny sposób, a przy tym posiada niespotykany na rodzimym rynku mistyczny charakter.

Wyjątkowa staranność wykonania i oryginalne źródła inspiracji

Nasz pierścionek wykonany został ręcznie i poddany precyzyjnej obróbce. Poprzez naszą biżuterię staramy się zawsze opowiadać historie, dlatego przywiązujemy szczególną wagę już do samego procesu produkcji. Nasze wyroby przechodzą wiele etapów z udziałem ludzkich rąk, włącznie z projektowaniem, wykonaniem i pakowaniem. Szczególną uwagę przywiązujemy do rytuałów towarzyszących tworzeniu biżuterii, a także odpowiedniego podejścia do self-care oraz utrzymania idei produkcyjnej slow fashion. Przykładem tego jest właśnie oferowany w naszym sklepie pierścionek, w którym nawet najdrobniejsze detale stanowią wyraz oryginalnych inspiracji oraz dowód wysokiej jakości wykonania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl